Obřadní síň CONCORDIA

 

Síň CONCORDIA – to je přímý a důvěrný vztah mezi Vámi a námi.

 

 

Naší výhradní nabídkou posledního rozloučení je pohřeb z obřadní síně CONCORDIA. Tato síň se nachází na předměstí města Brna v Rajhradě, kde navazuje na jižní část místního hřbitova. Síň disponuje veškerým zázemím potřebným pro pietní provoz. Součástí budovy je výstavní síň pro osobní rozloučení u rakve se zemřelým, prostorná čekárna, hlavní obřadní síň s katafalkem a stálou květinovou výzdobou. Jelikož se naše společnost zabývá i prodejem digitálních píšťalových kostelních varhan, můžete si v naší obřadní síni při obřadu poslechnout krásný zvuk moderních digitálních varhan.

Kromě Rajhradu a okolních obcí a měst, využívají toto naše zařízení i Brňané, a to zejména v rámci speciální služby s označením „CONCORDIA III“, kterou lze objednat v našich brněnských kancelářích.

Služba „CONCORDIA III“ představuje komplexní služby pohřbu žehem s obřadem za paušální cenu. Tato služba obsahuje: Místní převozy, rakev s čalouněním, oblečení a úpravu zemřelého, obřad s živou hudbou a řečníkem či knězem, do 50ks parte, uložení v našem chladícím zařízen, zpopelnění, zapůjčení kytice na rakev a 4 věnců s možností zhotovení stuh s nápisy dle přání. Pokud by Vám tato naše nabídka takto svým obsahem vyhovovala a nepřiobjednávali byste např. další květinové dary, rakev vyšší cenové kategorie, nebo třeba autobus, není potřeba u nás už nic víc platit. Chceme však upozornit, že některé nemocnice požadují úhradu za uložení zemřelých v jejich zařízení. Znamená to tedy, že čím dříve si u nás v případě úmrtí Vašeho blízkého objednáte službu „CONCORDIA III“, tím méně může být případných dalších výdajů.

Někdy se nás pozůstalí ptají na dopravní dostupnost naší obřadní síně v Rajhradě pro návštěvníky z Brna. Spojení k nám do naší síně je velmi snadné, protože Rajhrad se nachází pouhé 3 km od jižní hranice města Brna směrem na Vídeň. Po odbočení z dálnice na Rajhrad se přejede přes dálniční most do Rajhradu, kde po asi 800m odbočíte do první odbočky doleva a po 50m jste na místě. Pro dálniční úsek do Rajhradu není potřeba dálniční známka.

V případě potřeby je možné vypravit i autobus pro smuteční hosty, v Brně zpravidla z původního autobusového nádraží naproti hotelu Grand, či od lázní na ul. Kopečná, popř. od jinud.

Služba „CONCORDIA III“ je určitě zajímavá i cenově - neplatíte zde totiž za "služby" města Brna a jeho firem!

 


© CONCORDIA, s.r.o.


spacer